iSAMUEL 2020 - virtuální triatlon

 

iSAMUEL 2020 - virtuální triatlon (1. dubna - 30. června 2020)

English version here

Loni jsme uspořádali SAMUEL XC triatlon s překrásnou tratí, nejdelší svého druhu v republice. Letos jsme jaksi nevěděli co s ním dál - a Covid19 rozhodl za nás. Už víme co s ním! Závod bude stále dlouhý, ale kromě toho úplně jiný. Virtuální! Pro kohokoli, dokonce i kdekoli! Bude i v době epidemie!

Základní trasa loňského závodu byla 1-45-12 km, s převýšením 0 - 913 - 280 metrů.

A letos? Každý s pomocí GPS absolvuje kdykoli a kdekoli jakoukoli disciplínu v minimální základní délce (1 km plavání - 45 km MTB - 12 km běh). Může i libovolně více. Změří si převýšení na své trati. My přepočítáme vaše výkony na vzdálenost základního SAMUELA a uvedeme ve výsledkové tabulce. Je to prosté.

 

Plavání: Kdykoli uplav minimálně 1000 metrů. Délku a dosažený čas nám pošli.

Kolo (MTB): Kdykoli ujeď minimálně 45 km. Nejlépe okruh, případně trasu, u které cíl nebude níže než start.  Pošli nám délku tvé trasy, převýšení a dosažený čas.

Běh: Kdykoli uběhni minimálně 12 km. Nejlépe okruh, případně trasu, u které cíl nebude níže než start.  Pošli nám délku tvé trasy, převýšení a dosažený čas.

 

Hlášení výkonů: Každou disciplínu můžeš absolvovat a nahlásit zvlášť. Pokud možno i s odkazem na Tvůj zaznamenaný výkon výkon (Strava, Endomondo, Garmin, atd.). Své výkony můžeš aktualizovat, když dosáhneš lepšího výsledku. Využij formulář zde.

Hodnocení: Z rychlosti tvých výkonů vypočteme čas, jakého bys dosáhl na skutečných tratích SAMUELA. Tento čas ještě upravíme podle toho, zda jsi překonal větší nebo menší převýšení. Každý výškový metr navíc oproti SAMUELOVI znamená, že Ti ubereme 2 sekundy. A naopak.

Výsledky: Průběžně budeme doplňovat výkony do tabulky a 30.6. sestavíme pořadí těch, kdo budou mít všechny tři disciplíny. Výsledky budou zveřejněny v této tabulce.

Odměny: První muž, první žena a tři vylosovaní dostanou startovné zdarma na reálném SAMUEL XC triatlonu, který se má konat 23.8.2020

Přihlášky: K závodu se registruj online formulářem Po zaplacení registračního poplatku ti bude přiděleno startovní číslo, které budeš hlásit zároveň s výsledky.

 

Registrační poplatek (vždy v poznámce uveď jméno závodníka!!!):

50 Kč na účet 2200400104/2010

3 EUR na účet 2701202333/2010 (IBAN: CZ9820100000002701202333)

3 EUR nebo 3 USD na PayPal účet "sportemcz@gmail.com"

Registrace je jakýmsi závazkem, že budeš mít zájem o celou akci. Veškeré finance budou později využity na uspořádání SAMUEL XC triatlonu v srpnu 2020

 

Fair Play: Jde o legraci, o trénink. Předpokládáme tedy, že všichni dodrží pravidla hry, budou bojovat sami za sebe a pořádně si to užijí.

Covid-19: Virtuální závod se koná v době celosvětové epidemie, dodržujte tedy všechna nařízení a doporučení vlády, lékařů a zdravého rozumu. Pořadatel nenese za vaše počínání jakoukoli odpovědnost.

JDEME NA TO!

 

Staň se fanouškem na Facebooku:

 

 

Partneři

 

 

 

Média:

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Triatlon Cup Rohozec

 

Triatlon Cup Rohozec 2016

Statistika

NAVRCHOLU.cz

© 1992-2020 SPORTeM

Tvorba www stránek zdarmaWebnode