Pořadí Rohozec Triatlon Cupu

Do sekce Výsledky byl přidán odkaz na průběžné hodnocení Rohozec Triatlon Cupu 2017

• 20.08.2017 21:02

Výsledky!!!

Pořadí závodníků v cíli v roce 2017 je zveřejněno! S omluvou sdělujeme, že kompletně zaznamenány jsou jen cílové časy, dále se podařilo bezpečně zaznamenat pouze mezičasy po prvním depu a to až od čísla 6. Výsledky budou definitivní až po doplnění týmové příslušnosti závodníků přihlášených na...

• 23.08.2016 22:29

Fotografie ze závodu

Fotografie ze závodu jsou ke shlédnutí v Galerii nebo také na Samuelově Facebooku.

• 22.08.2016 02:41

Výsledky 2016

Výsledky jsou zveřejněny v příslušné sekci. Celkovým vítezem mokrého 11. ročníku se stal Tomáš Kolařík. V kategorii Muži 40+ zvítězil Jan Kristián, mezi ženami Michaela Týnková. Nejlepším juniorem byl Jakub Tauš

• 25.08.2015 17:15

Fotografie na webu

Byly nahrány poslední fotografie, prohlédnout si je můžete v Galerii.

• 24.08.2015 12:13

Výsledky!!!

Byly zveřejněny celkové výsledky v neoficiální podobě! Během nejbližších hodin budou ke shlédnutí i pořadatelské fotografie ze závodu.

• 25.08.2014 10:10

Výsledky neoficiálně!

Výsledky 9. ročníku v neoficiální podobě jsou zveřejněny!

• 25.08.2014 00:31

SAMUEL 2014 je za námi

I přes chladné počasí se na start postavilo 43 závodníků a určitě nelitovali. Je už tradicí, že SAMUEL se koná vždy na jiné trati a i ta letošní byla podle ohlasů opět pěkná a zábavná. Počasí také vyšlo, teď už zbývá jen vybalit materiál a přepsat výsledky. Ty budou během pondělí. Pokud máte k...

• 29.08.2013 06:37

Pohár Libereckého kraje, Triatlon Cup ROHOZEC

Byly přidány výsledky SAMUELA  sestavené podle kategorií Poháru Libereckého kraje plus odkaz na průběžné výsledky Triatlon Cupu ROHOZEC.

• 26.08.2013 16:39

Výsledky!!!

V příslušné sekci byly zveřejněny výsledky letošního SAMUELA. V brzké době bude přidáno ještě hodnocení pro Pohár Libereckého kraje a Rohozec Triatlon Cup.

Záznamy: 11 - 20 ze 45