...těžký... krásný...

Výsledky 2015

 
Neoficiální výsledky 10. ročníku (23.srpna 2015)
 

poř.

čís.

jméno

roč.

kat.

pořadí kat.

klub

Cíl

1

8

Jindra Pavel

1978

M

1

ELEVEN MERCEDES MITAS

01:12:43

2

4

Švorc Michal

1997

M

2

BIG SHOCK TEAM

01:14:41

3

46

Francke Jan Venca

1984

M

3

Rohozec

01:16:04

4

32

Štryncl Pavel

1977

M

4

SALOMON-SUUNTO

01:18:17

5

15

Pacina Jan

1994

M

5

KL-Sport Vitalyte Děčín

01:21:41

6

34

Šrámek Martin

1985

M

6

Triatlon Liberec

01:23:07

7

21

Sádovský Marek

1994

M

7

Jablonec n.N.

01:23:16

8

62

Suchý Pavel

1969

V

1

TT Cyklorenova Cvikov

01:24:31

9

9

Rouček Pavel

1973

V

2

KL sport Děčín

01:25:48

10

41

Dvořák David

1994

M

8

Lasvit Bikers

01:26:07

11

28

Tuž Jaroslav

1969

V

3

Bazén Liberec

01:26:15

12

1

Janeček Petr

1979

M

9

Hejvy's Intimmate Team

01:26:26

13

27

Kristian Jan

1970

V

4

Liberec Ruprechtice

01:26:52

14

43

Vlček Matěj

1981

M

10

TT Cyklorenova Cvikov

01:26:59

15

45

Zemler Václav

1963

V

5

Varnsdorf

01:27:06

16

20

Sádovský Luboš

1965

V

6

Jablonec n.N.

01:27:43

17

7

Sršeň Jindřich

1977

M

11

KSM Castings

01:28:06

18

50

Podhaiský Petr

1978

M

12

PALMETA Team

01:30:05

19

36

Spurný Milan

1961

V

7

CC Varnsdorf

01:30:13

20

29

Saulich Dan

1988

M

13

Praha

01:30:23

21

30

Krejný Kamil

1977

M

14

TT Cyklorenova Cvikov

01:30:31

22

64

Seidl Robert

 

V

8

SLČR

01:30:42

23

49

Charousek Petr

1966

V

9

Doksy

01:31:55

24

25

Kubera Petr

1979

M

15

Děčín

01:32:18

25

18

Pleva Zdeněk

1983

M

16

Team Česká Tlama

01:33:09

26

12

Holinka Jan

1970

V

10

SG Doksy

01:34:28

27

59

Tůma Jiří

1979

M

17

TJ Rumburk-Kola Brabec

01:34:37

28

63

Češka Jakub

1998

J

1

Plavecký klub Česká Lípa

01:35:11

29

57

Jandera Petr

1966

V

11

TRI CLUB Jablonec

01:35:17

30

55

Doucha Jakub

1979

M

18

SK Hanspaulka

01:35:25

31

17

Pluháček Aleš

1990

M

19

Nové Strašecí

01:35:34

32

26

Kvasnička Daniel

1978

M

20

SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM

01:36:55

33

58

Jordán Daniel

1997

J

2

Yolo

01:37:09

34

60

Conk Jakub

1983

M

21

KVKlíč

01:37:19

35

39

Francke Karel

1956

V

12

Aloha bar

01:37:46

36

44

Kotva Jan

1984

M

22

Triade Děčín

01:38:59

37

11

Obešlo Martin

1985

M

23

Kutná Hora

01:39:10

38

13

Lhotáková Anežka

1997

Z

1

CK Šluknovsko – Bicykl Kříž Team

01:40:12

39

16

Pacina Jan

1966

V

13

TRIade Děčín

01:40:45

40

38

Staněk Petr

1961

V

14

TJ Olympia Děčín

01:40:59

41

2

Vopat Václav

1984

M

24

STS Chvojkovice Brod

01:41:56

42

48

Škvára team

 

H

1

 

01:42:28

43

10

Košik Martin

2000

J

3

KL SPORT Vitalyte

01:42:55

44

52

Souhrada Pavel

1982

M

25

Konverzační výběh na Klíč

01:43:31

45

47

Švandová Lenka

1973

Z

2

Haven Extreme

01:44:45

46

3

Jeřábková Kristýna

1978

Z

3

Trailpoint

01:49:07

47

51

Kokta Martin

1977

M

26

Bike Ranch

01:49:09

48

67

Zeman Lukáš

1996

J

4

Děčín

01:51:07

49

40

Pešík Michal

1977

M

27

 

01:51:59

50

5

Hejla Jiří

1985

M

28

 

01:52:56

51

19

Doležalů Daniela

1976

Z

4

 

01:53:52

52

66

Lanča Milan

 

V

15

 

01:54:34

53

35

Šíma Michal

1980

M

29

Traverza Pečky

01:55:18

54

22

Kříž Pavel

1968

V

16

Česká Lípa

01:56:23

55

54

Rybářová Šárka

1982

Z

5

Konverzační výběh na Klíč

01:57:04

56

42

Vitula Pavel

1975

V

17

SKI Polevsko

01:58:33

57

33

Katolický David

1979

M

30

Mladá Boleslav

02:01:23

58

37

Bauer Pavel

1984

M

31

 

02:05:56

59

31

Hereš Jakub

1977

M

32

Praha

02:06:10

60

23

Burda Miroslav

1979

M

33

Vobezlovo kladivo

02:09:16

61

61

Valachová Šárka

1976

Z

6

KVK

02:10:37

62

56

Hantych Petr

1972

V

18

Kralupy nad Vltavou

02:18:12

63

24

Kubík Kamil

1980

M

-

Perun s Tebou

DNF

64

6

Pechová Lenka

1989

Z

-

 

DNF

 

Vyhledávání

© 1992-2014 SPORTeM